|
19 822 грн
|
|
19 822 грн
|
платежі
по 9 911 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 822 грн
|
|
19 822 грн
|
платежі
по 9 911 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 306086 |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 65 С |
| Пульт | Так |
| Потужність | 1200 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 704 |
| Ширина | 490 |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробництва | Китай |