|
17 499 грн
|
|
17 499 грн
|
платежі
по 8 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 499 грн
|
|
17 499 грн
|
платежі
по 8 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Артикул | 700160 |
| Об'єм | 150 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 9 бар |
| Час нагріву | 4.45 г (до 65С) |
| Пульт | Є |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 1336 |
| Ширина | 454 |
| Вага | 34 кг |
| Країна виробництва | Сербія |
| Гарантійний термін | 12 місяців |