|
13 599 грн
|
|
13 599 грн
|
платежі
по 6 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 599 грн
|
|
13 599 грн
|
платежі
по 6 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Артикул | 700174 |
| Об'єм | 150 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 65 С |
| Тиск | 9 бар |
| Час нагріву | 421065 хв (до 45С) |
| Пульт | Є |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 461 мм |
| Висота | 1305 |
| Ширина | 454 |
| Вага | 41 кг |
| Країна виробництва | Сербія |
| Гарантійний термін | 12 місяців |