|
5 430 грн
|
|
5 430 грн
|
платежі
по 2 715 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Бойлер ZANUSSI GWH 10 Fonte Glass Trevi (GWH10FONTEGLASSTREVI)
Газові колонки серії Fonte Glass швидко і безшумно забезпечать Вас необхідною кількістю гарячої води, а багатоступенева система безпеки виключить будь-які перебої в роботі обладнання. При створенні приладів використовувалися «зелені» технології, що піклуються про Ваше здоров'я і не завдають шкоди навколишньому середовищу.
Сучасний проточний газовий водонагрівач Zanussi GWH 10 Fonte має все необхідне, щоб дозволити Вам організувати незалежне від центральної системи гаряче водопостачання як приватного будинку, так і міської квартири. Zanussi GWH 10 Fonte виконано у вигляді добре продуманій конструкції з високим ступенем безпеки, яка вимагає настінного монтажу з установкою у вертикальному положенні і нижньою підводкою труб.
Електронний розпал пальника
LED-дисплей, на якому відображається температура нагріву води
Пальник з нержавіючої сталі
мідний теплообмінник
Регулювання температури і режими потужності нагріву
Багаторівнева система безпеки
Робота при низькому тиску води і газу
Низька витрата газу
тиха робота
Діаметр димоходу 110 мм
Потужність 18,5 кВт
На сьогоднішній день фірма Zanussi - один зі світових лідерів з випуску побутової техніки. Широкий асортимент товарів: від холодильника до пральних машин користується популярністю в 70 країнах світу. Інноваційні технології, якісна продукція і оригінальний дизайн досі залишаються візитною карткою компанії, забезпечуючи їй невгасаючу популярність і попит на товари.
|
5 430 грн
|
|
5 430 грн
|
платежі
по 2 715 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ZANUSSI |
|---|---|
| Артикул | GWH 10 Fonte Glass Trevi |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип розпалювання | електрозапалювання |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 1/2" |
| Електроживлення | 220В/50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 °С |
| Тиск | 8 бар |
| Потужність | 18500 Вт |
| Особливості | індикатор рівня нагріву |
| Захист | обмеження температури нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 191 мм |
| Висота | 550 |
| Ширина | 330 |
| Вага | 10.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |