|
849 грн
|
|
849 грн
|
платежі
по 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
849 грн
|
|
849 грн
|
платежі
по 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | REMINGTON |
|---|---|
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 200 °С |
| Призначення | Побутовий |
| Регулювання температури | 200 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 40 Вт |
| Особливості | автовідключення при знятті з підставки |
| Розмір | 27 х 3.6 х 3 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробника | Китай |