|
1 349 грн
|
|
1 349 грн
|
платежі
по 675 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 349 грн
|
|
1 349 грн
|
платежі
по 675 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | REMINGTON |
|---|---|
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 150-230 °С |
| Призначення | Побутовий |
| Регулювання температури | 150230 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 40 Вт |
| Особливості | Обертання шнура на 360 |
| Розмір | 27.3 х 3.5 х 3.3 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробника | Китай |