|
1 699 грн
|
|
1 699 грн
|
платежі
по 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 699 грн
|
|
1 699 грн
|
платежі
по 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | REMINGTON |
|---|---|
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 150-230 °С |
| Призначення | Побутовий |
| Регулювання температури | 150230 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 300 Вт |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Розмір | 3.7 х 27.4 х 3.5 см |
| Тип управління | Електронне |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 10 |