|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | REMINGTON |
|---|---|
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 140-230 °С |
| Призначення | Побутовий |
| Регулювання температури | 140210 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 50 Вт |
| Особливості | фіксація пластин для безпечного зберігання |
| Розмір | 4.1 x 27.7 x 3.1 см |
| Тип управління | Електронне |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробника | Китай |