|
4 899 грн
|
|
4 899 грн
|
платежі
по 2 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 899 грн
|
|
4 899 грн
|
платежі
по 2 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 700 (при вільному відведенні повітря) мгод |
| Потужність | 115 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 59 Дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | заслінка для захисту від зворотного потоку повітря, скляне декорування |
| Ширина, см. | 495 |
| Глибина,см. | 412 |
| Вага | 8,69 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс. |