|
5 749 грн
|
|
5 749 грн
|
платежі
по 2 875 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 749 грн
|
|
5 749 грн
|
платежі
по 2 875 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 02032205 |
|---|---|
| Бренд | Cata |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Електронне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 600 (макс. при вільному відводі повітря) мгод |
| Потужність | 120 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 4563 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | проста в установці система, фільтри, які можна мити в посудомийній машині |
| Габарити | 750 х 595 х 385 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |