|
4 119 грн
|
|
4 119 грн
|
платежі
по 2 060 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 119 грн
|
|
4 119 грн
|
платежі
по 2 060 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Eleyus |
|---|---|
| Тип | Плоска |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Грубої очистки (металевий) |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Рециркуляція повітря |
| Продуктивність | 325 (на максимальній швидкості) мгод |
| Потужність | 200 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 55 Дб |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні, регулювання інтенсивності освітлення, встановлення з вихідною трубкою назовні рециркуляція обидва |
| Габарити | 60 х 13.5 х 47 |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 5 років |