|
55 999 грн
|
|
55 999 грн
|
платежі
по 28 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
55 999 грн
|
|
55 999 грн
|
платежі
по 28 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 110.0456.220 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 700 (DIN IEC 6159 макс) мгод |
| Потужність | 250 (двигуна) Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | micro led |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 69 (згідно DIN EN 607043 макстурбо) дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Ширина, см. | 37 |
| Глибина,см. | 37 |
| Габарити | 370 х 770 х 370 мм |
| Вага | 28 кг |
| Країна виробництва | Італія |