|
23 699 грн
|
|
23 699 грн
|
платежі
по 11 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
23 699 грн
|
|
23 699 грн
|
платежі
по 11 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 305.0655.737 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Електронне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 730 (DIN IEC 6159 макс) мгод |
| Потужність | 258 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED телевізор |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 72 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Ширина, см. | 90 |
| Глибина,см. | 26 |
| Вага | 14.1 кг |
| Країна виробництва | Італія |