|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbВитяжка кухонна Kaiser A6315RotEMEcobppВитяжки Kaiser відрізняються гарним дизайном і ефективністю зі сталевою, скляної або металевої обробкою, з різними рівнями потужності та спеціальними фільтрами, що видаляють неприємні запахи на кухні. Завдяки технічному прогресу в Вашій кухні завжди буде чисте повітря і здорова атмосфера. Все, що потрібно для цього зробити купити кухонну витяжку. У той момент, коли були винайдені і надійшли в продаж кухонні витяжки, більшість жінок зітхнуло з полегшенням.ppНавіть перша примітивна витяжка для кухні позбавила від необхідності дихати випарами від їжі, що готується і продуктами горіння газу, завдяки їй запахи з кухні не проникали в інші кімнати будинку, а сам процес приготування став більш комфортним. Але ж та перша кухонна витяжка лише віддалено нагадувала сучасні, які, в порівнянні з нею, можна назвати справжніми гігантами з точки зору функціональних можливостей.ppbКупольна витяжка KAISER A6315RotEMEcob швидко вловлює і видаляє всі випаровування, запобігаючи появі жирної пилу і кіптяви на стінах і кухонних меблів. Вона має високу продуктивність 910 м3 год. Завдяки цьому приготування їжі стане не тільки необхідним, але і приємним заняттям. Пристрій може функціонувати в режимі відведення і циркуляції.ppІ навіть після довгих годин роботи на кухні повітря залишиться чистим і свіжим. Максимальна продуктивність витяжки досягається завдяки присутності 3 швидкісних режимів. Для захисту внутрішнього механізму від забруднень в пристрої передбачений спеціальний жироулавливающий фільтр. Низький рівень шуму важлива якість для сучасної техніки. У моделі KAISER встановлений мотор, звук роботи якого не перевищує 56 дБ.ppbВитяжка кухонна Kaiser A6315RotEMEco b це стильна витяжка, здатна забезпечити максимальну продуктивність. Дана модель підкреслює інтерєр кухні і надає їй елегантний образ. Витяжка призначена для боротьби з неприємними запахами і шкідливими домішками, якими насичується повітря в процесі приготування їжі. Ці запахи утворюються в результаті взаємодії водяної пари, крапельок жиру, які потрапляють в повітря при кипінні масла, і частинок продуктів.ppОригінальний дизайн. KAISER A6315RotEMEco шириною 60 см відрізняється яскравим вінтажним дизайном. Корпус витяжки виконаний в червоному кольорі. Масивні металеві накладки, ручки, кнопки управління і обідки ламп з бронзи додадуть у ваш інтерєр елемент благородної старовини. Для комфортного приготування їжі передбачені дві галогенні лампи по 20 Вт.ppЗавдяки її тихою і продуктивній роботі знаходиться на кухні легко і приємно, оскільки витяжка забезпечує безперервну очищення повітря шляхом викиду за межі приміщення. Відведення продуктів згоряння і неприємних запахів збереже здоровя присутніх і захистить кухонні меблі, стіни і стеля від накопичення жирної сажі і кіптяви. Для очищення повітря від жирових домішок використовується алюмінієвий жироулавливающий фільтр, який в разі забруднення легко можна очистити в посудомийній машині або під краном з теплою водою.ppВитяжка має 3 режими швидкості, які ви можете використовувати в залежності від того, чи готуєте ви одне блюдо або відразу кілька. Ползунковое управління дозволить зручно і легко вибирати потрібні настройки, а вбудоване освітлення в нагоді в темний час доби.p
Витяжка Kaiser купольна Empire, 60см, 900м3ч, червоний
В наявності
Артикул: A6315RotEMEco
27 169 грн
Характеристики
| Артикул | A6315RotEMEco |
|---|---|
| Бренд | Kaiser |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 шт. |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 780 м3год |
| Потужність | 230 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Рівень шуму, дБ | 56 Дб |
| Колір виробника | Червоний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 680 х 360 х 560 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар