|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbРежим витяжки повітряbppМеталевий жировий фільтр очищає пари і запахи, поглинаючи жирні складові та інші дрібні частки в кухонних газах. За необхідності воздуховипуськниє труби можуть бути приєднані до відводить воздухопроводу або спрямовані назовні.ppbРежим поглинання запахуbppНе завжди можливо підключити витяжна шафа до вентиляційної системи. В цьому випадку витяжні шафи Kaiser можуть працювати як система фільтрації. Металевий жировий фільтр спочатку поглинає жирні складові і інші крихітні частинки з парів варіння, потім пахучі речовини і мікрочастинки направляються через фільтр з активованим вугіллям. Пари і пари готування повертаються очищеними на кухню.ppbАлюмінієва гофрована трубаbrbppВикористовується в вихлопному режимі. Алюмінієва труба діаметром 150 мм проста у використанні і збірці, може згинатися в міру необхідності і розтягуватися по довжині в міру необхідності, завдяки невеликій вазі не вимагає додаткового кріплення, а також алюмінію Гофровані труби має тривале застосування.ppПри зєднанні труб з 120 мм кабелепроводи використовуйте додається перехідник.ppbМеталевий жироулавливающий фільтрbrbppЦей довговічний фільтр виготовлений з нержавіючих матеріалів (нержавіюча сталь і алюміній).ppЖирові фільтри слід чистити кожні два місяці при нормальній роботі витяжки в посудомийній машині або вручну, використовуючи мякий миючий засіб або рідке мило.ppbВугільний фільтрbrbppЯк матеріал для вугільних фільтрів використовується хімічно оброблений активоване вугілля, що володіє високою абсорбційної здатністю він здатний утримувати частинки забруднюючих речовин, маса яких в пять разів перевищує його власну масу. Вугільний фільтр відмінно справляється з видаленням різних запахів, диму, парових домішок. Вугільні фільтри встановлені в витяжці для роботи в режимі рециркуляції.p
Витяжка Kaiser похила Art Deco, 60см, 1250м.куб/год, чорний
В наявності
Артикул: AT6445ADECO
36 547 грн
Характеристики
| Артикул | AT6445ADECO |
|---|---|
| Бренд | Kaiser |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1250 м3год |
| Потужність | 500 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Так |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Рівень шуму, дБ | 77 дб |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 1117 х 600 х 465 мм |
| Вага | 10.6 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар