|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Телескопічна витяжка KAISER EA 644 Eco виконана в сучасному стилі з нержавіючої сталі. Сенсорне управління Full touch з LСD дисплеєм робить можливим особливо комфортне керування витяжкою.Є три швидкості роботи витяжки. Управління повністю сенсорне.Ширина витяжки 60 см. Загальна споживана потужність 230 Вт.
Витяжка Kaiser телескопічна, 60см, 610м.куб/год, чорний
В наявності
Артикул: EA644ECO
17 699 грн
Характеристики
| Артикул | EA644ECO |
|---|---|
| Бренд | Kaiser |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 910 м3год |
| Потужність | 230 Вт |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Рівень шуму, дБ | 59 61 дб |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 270 х 600 х 360450 мм |
| Вага | 11.2 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар