|
16 375 грн
|
|
16 375 грн
|
платежі
по 8 188 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 375 грн
|
|
16 375 грн
|
платежі
по 8 188 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | RNTLX 60 white SU |
|---|---|
| Бренд | Borgio |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 5 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1300 м3год |
| Потужність | 230 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | датчик забруднення фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні (450 мм до електричної плити 650 мм до газової плити), коефіцієнт збільшення часу 1.7, клас захи |
| Габарити | 600 х 400 х 460 мм |
| Вага | 19.8 кг |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантійний термін | 12 місяців |