|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pПрогрес не стоїть на місці, що змушує виробників випускати все більш нові моделі витяжок. bТМ Borgiob не є винятком і намагається йти в ногу з часом. Саме це призвело до появи в асортименті похилих витяжок серії RNT.ppГоловним, що виділяє похилі витяжки серед всіх інших моделей технологія периметричного всмоктування, яка є альтернативою традиційному способу поглинання випарів.ppСуть її полягає в тому, що потік повітря за допомогою центральної панелі направляється до країв витяжки і далі віддаляється через отвір, розташоване по периметру. Завдяки цій технології вдалося істотно знизити шум при роботі, за рахунок зниження навантаження на двигун і забезпечити максимальну ефективність очищення повітря.ppФасади похилих витяжок bTM Borgiob виконані з загартованого скла, чорного або білого, а також оснащені галогенним освітленням, що надає їм неповторний стильний і сучасний вигляд.ppТип управління може бути, як кнопковим (MU), так і сенсорним (SU). Управління дозволяє вмикати вимикати підсвічування, перемикатися між швидкостями роботи витяжки.ppПотужність bBorgio RNTb становить 750 м3, а максимальний шум при цьому на 3 швидкості всього 63 дБ.p
Витяжка кухонна Borgio RNT-MU 60 white
В наявності
Артикул: RNT-MU 60 white
4 459 грн
Характеристики
| Артикул | RNTMU 60 white |
|---|---|
| Бренд | Borgio |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 850 м3год |
| Потужність | 140 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 600 х 450 х 450 мм |
| Вага | 12.2 кг |
| Країна виробництва | Україна |
Новий відгук або коментар