|
4 643 грн
|
|
4 643 грн
|
платежі
по 2 322 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 643 грн
|
|
4 643 грн
|
платежі
по 2 322 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TLF (TR) 60 white glass |
|---|---|
| Бренд | Borgio |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 850 м3год |
| Потужність | 230 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні (450 мм до електричної плити 650 мм до газової плити), коефіцієнт збільшення часу 1.7, клас захи |
| Габарити | 600 х 305495 х 201 мм |
| Вага | 8 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |