|
7 319 грн
|
|
7 319 грн
|
платежі
по 3 660 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 319 грн
|
|
7 319 грн
|
платежі
по 3 660 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | DFT63CA51T |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність | 310 м3год |
| Потужність | 181 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 57 дБ |
| Колір виробника | Сірий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | мін. відстань по висоті до варильної поверхні (450 мм до електричної плити 650 мм до газової плити), коефіцієнт збільшення часу 1.7, клас захи |
| Габарити | 60 см х 17.5 см |
| Вага | 6.2 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |