|
11 399 грн
|
|
11 399 грн
|
платежі
по 5 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 399 грн
|
|
11 399 грн
|
платежі
по 5 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 02027107 |
|---|---|
| Бренд | Catalyst |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 6 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 900 (макс. при вільному відводі повітря) мгод |
| Потужність | 110 (макс.) Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Є |
| Лампи | Strip Led |
| Особливості | індикатор забруднення фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | А |
| Рівень шуму, дБ | 4461 дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | проста в установці система, фільтри, які можна мити в посудомийній машині |
| Ширина, см. | 60 |
| Глибина,см. | 40 |
| Габарити | 60 х 112 х 40 см |
| Вага | 14,8 |
| Країна виробництва | Китай |