|
4 333 грн
|
|
4 333 грн
|
платежі
по 2 167 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 333 грн
|
|
4 333 грн
|
платежі
по 2 167 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | LFG525S |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 295 мгод |
| Потужність | 135 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | проста в установці система, відстань від варильної поверхні 650 мм |
| Ширина, см. | 52 |
| Глибина,см. | 29 |
| Габарити | 52 х 24.5 х 28.5 см |
| Вага | 6.6 кг |
| Країна виробництва | Польща |