|
23 999 грн
|
|
23 999 грн
|
платежі
по 12 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
23 999 грн
|
|
23 999 грн
|
платежі
по 12 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | LANE SENSOR IX/A/52 |
|---|---|
| Бренд | Elica |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність | 1300 м3/год |
| Потужність | 257 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Так |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 1 Х 7 Вт |
| Особливості | індикатор заміни фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220-240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | проста в установці система, відстань від варильної поверхні 650 мм |
| Габарити | 322 х 514 х 283 см |
| Вага | 9.4 кг |
| Країна виробництва | Польща |