|
4 944 грн
|
|
4 944 грн
|
платежі
по 2 472 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 944 грн
|
|
4 944 грн
|
платежі
по 2 472 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 305.0588.062 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 460 310 мгод (DIN IEC 6159) |
| Потужність | 100 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | led l09 lv 5500k |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 63 (згідно DIN EN 607043 макстурбо) дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Ширина, см. | 52 |
| Габарити | 520 мм |
| Вага | 6,66 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |