|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbЕлегантна і благороднаbbrНастінна витяжка Faber CYLINDRA PLUS WH GLOSS з білим склом привносить розкішний вид на кожну кухню. Ефективна проти неприємних запахів при 3 рівнях швидкостінизький, середній і високий і максимальному відведенні повітря 680 м3год. Потужність призначена для поглинання жиру, пилу і диму під час приготування..nbspppbДизайн для будьякої кухніbbrБіле скло універсальний дизайн для витяжки і легко впишеться в інтерєр будьякої кухні, а циліндрична форма додасть родзинку і буде зачаровувати гостей своїм виглядом. Вбудована світлодіодне підсвічування, яка вимагає трохи електроенергії і робоча секція з дисплеєм і пультом дистанційного керування забезпечують простоту управління, роблячи експлуатацію витяжки комфортною.nbspppbОсновні характеристикиbbrТепер все буде в вашому полі зору за допомогою підсвічування вручений поверхні з 6 яскравими світлодіодами вони дають кухарям хороший огляд приготування поверхню. Клас енергоефективності А надасть можливість заощадити. Є функція аспірація по периметру з регульованим таймером і можливість використання вугільних фільтрів (купуються окремо).nbspppbВас чекаєbbrВитяжка високої якості з високими експлуатаційними характеристиками на довгі роки. brВисока швидкість поглинання неприємних запахівnbspbrНизький рівень шумуnbspppbКомплектаціяbbrДля захисту внутрішньої частини витяжного пристрою від забруднень, в комплектацію Faber CYLINDRA PLUS WH GLOSS входить змінний алюмінієвий жировий фільтр. Алюмінієвий фільтр слід чистити щомісяця. Його можна легко мити в посудомийній машині.nbspp
Витяжка кухонна Faber CYLINDRA PLUS WH GLOSS (CYLINDRAPLUSWHGLOSS)
В наявності
Артикул: CYLINDRAPLUSWHGLOSS
31 999 грн
Характеристики
| Артикул | CYLINDRAPLUSWHGLOSS |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 680 м3час |
| Потужність | 270 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | індикатор забруднення фільтра |
| Рівень шуму, дБ | 69 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити | 890 х 370 х 435 мм |
| Вага | 20.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар