|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pОснащена системою всмоктування повітря по периметру, bInca Lux bпо праву називається високофункціональним продуктом, у якому зустрічаються технології та розкіш.pulliРежим роботи відведення повітря рециркуляціяliliПродуктивність, (мгод) 1250liliКількість двигунів 1liliКількість швидкостей 3liliТип фільтру алюмінієвийliliТип керування електроннеliliТип освітлення світлодіоднеliliРівень шуму (дБ) до 67liliКраїна збирання Італіяliul
Витяжка кухонна Faber INKA LUX EVO BK MATT A52
В наявності
Артикул: INKA LUX EVO BK MATT A52
15 999 грн
Характеристики
| Артикул | INKA LUX EVO BK MATT A52 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1250 м3год |
| Потужність | 240 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | периметральне всмоктування |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 520 х 325 х 290 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар