|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | INKA LUX EVO WH MATT A70 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1250 м3год |
| Потужність | 250 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 1х7 Вт |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | D |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Габарити | 700 х 325 х 290 мм |
| Вага | 9.7 кг |
| Країна виробництва | Італія |