|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Витяжка кухонна Faber INKA LUX EVO X A70
Немає в наявності
Артикул: INKA LUX EVO X A70
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Артикул | INKA LUX EVO X A70 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1250 м3год |
| Потужність | 250 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 700 х 325 х 290 мм |
| Вага | 9.7 кг |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар