|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbГотуйте з комфортом bbrВитяжка Faber INKA SMART HC X A52 це все що потрібно для комфортного готування на кухні. Цей невеликий апарат здатний повністю очистити приміщення від неприємного запаху і випарів. Крім цього витяжка відрізняється зручним управлінням і нескладної конструкцією, завдяки чому експлуатація буде максимально комфортною. brbrbРежими роботи bbrFaber INKA SMART HC X A52 працює в двох режимах відвід і рециркуляція. Під час відведення, весь неприємний повітря і пар ефективно видаляється з приміщення через воздуховод. Рециркуляція ж навпаки очищає повітря в приміщенні, допускаючи його через вугільний фільтр всередині витяжки. Таким чином, користувач може підібрати потрібний режим роботи і насолоджуватися комфортною роботою. brbrbТехнічні моменти Faber INKA SMART HC X A52 bbrВ основі витяжки лежить всього один мотор, однак це не заважає їй впевнено себе почувати в будьяких ситуаціях. Всього за годину апарат здатний очистити 400 м повітря, цього більш ніж достатньо для середньостатистичної кухні. Варто звернути увагу, що у користувача є можливість налаштовувати інтенсивність роботи, перемикаючись між 3ма швидкостями. brbrbФізичні особливості bbrЗавдяки компактним розмірам, витяжка легко вбудовується в шафу і не займає багато місця. Більш того, вона не створює абсолютно ніякого дискомфорту, адже рівень шуму не піднімається вище 70 Дб. Неможливо обійти стороною і дві світлодіодні лампи, акуратно вбудовані в корпус. Вони забезпечать додаткове освітлення і зроблять приготування страв ще комфортніше.p
Витяжка кухонна Faber INKA SMART HC X A52
В наявності
Артикул: INKA SMART HC X A52
6 199 грн
Характеристики
| Артикул | INKA SMART HC X A52 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 400 м3год |
| Потужність | 140 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 520 х 290 х 180 мм |
| Вага | 7 |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар