|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pВитяжка bFABER INCA SMART HC X A70b основне завдання це очищення повітря від шкідливих випарів і неприємних запахів, які можуть виникнути в процесі приготування їжі.ppТакож витяжка позбавляє господарів від таких проблем, як жир і кіптява на поверхнях вашої кухні.brПродуктивність становить 75 b0 куб. мгодb, переконає вас у якості очищення повітря.p
Витяжка кухонна Faber INKA SMART HC X A70
В наявності
Артикул: INKA SMART HC X A70
6 399 грн
Характеристики
| Артикул | INKA SMART HC X A70 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 750 м3год |
| Потужність | 140 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 702 х 284 х 174 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар