|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Витяжка Faber 325.0618.783 має стильний та сучасний дизайн. Її корпус виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує надійність та довговічність в експлуатації. Чорний матовий колір додає витяжці елегантності та відмінно вписується в сучасний інтерєр кухні. Вбудовані потужні LEDлампи забезпечують яскраве та рівномірне освітлення поверхні плити. Це дозволяє готувати зручно та безпечно навіть при слабкому освітленні в кухні.
Витяжка кухонна Faber Stilo Comfort Bk Matt A90
В наявності
Артикул: 325.0618.783
17 799 грн
Характеристики
| Артикул | 325.0618.783 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Електронне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 710 мгод |
| Потужність | 250 (двигуна) Вт |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 69 (згідно DIN EN 607043 макстурбо) дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття нержавіюча сталь, скляний козирок |
| Ширина, см. | 90 |
| Габарити | 73100 х 89,8 х 45 см |
| Вага | 16,68 |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар