|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Витяжка Faber Stilo Glass Smart XV A60 325.0617.017 це купольна витяжка, розроблена для ефективного видалення пару, запахів і диму з кухні. З її стильним дизайном та функціональністю витяжка створена для того, щоб додати комфорту та елегантності до кухонного простору користувачів. Витяжка має купольну форму зі скляним покриттям та виготовлена з нержавіючої сталі, що надає їй сучасний і стильний вигляд. Це дозволяє їй гармонійно інтегруватися з будьяким кухонним інтерєром. Завдяки продуктивності повітря 1186 м3год, ця витяжка ефективно видаляє пар, запахи і дим з кухні, створюючи свіжу і здорову атмосферу.
Витяжка кухонна Faber Stilo Glass Smart X/V A60
В наявності
Артикул: 325.0617.017
16 999 грн
Характеристики
| Артикул | 325.0617.017 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1186 макс. (при вільному потоці повітря) мгод |
| Потужність | 250 (двигуна) Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття нержавіюча сталь, скляний козирок |
| Ширина, см. | 60 |
| Габарити | 60 см |
| Вага | 15,2 |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар