|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Stilo Smart з нержавіючої сталі зі світлодіодним підсвічуванням це настінна витяжка, в якій легкість і строгість форм поєднуються з функціональністю. Витяжка Stilo Smart X A60 325.0615.633 є купольною витяжкою, розробленою для ефективного видалення пару, запахів і диму з кухні. Завдяки своєму стильному дизайну та високій продуктивності, ця витяжка поєднує функціональність і естетичний вигляд. Завдяки продуктивності 718 м3год, ця витяжка ефективно видаляє пар, запахи і дим з кухні користувача. Це забезпечує чисте та свіже повітря в приміщенні під час приготування їжі. Витяжка має ширину 60 см, що робить її ідеальним варіантом для невеликих і середніх кухонь.
Витяжка кухонна Faber Stilo Smart X A60, нерж (325.0615.633)
В наявності
Артикул: 325.0615.633
11 299 грн
Характеристики
| Артикул | 325.0615.633 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 430 мгод |
| Потужність | 115 (двигуна) Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 66 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Ширина, см. | 60 |
| Габарити | 60 см |
| Вага | 13,05 |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар