|
12 599 грн
|
|
12 599 грн
|
платежі
по 6 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 599 грн
|
|
12 599 грн
|
платежі
по 6 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 330.0529.665 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 700 мгод |
| Потужність | 165 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | C |
| Рівень шуму, дБ | 71 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Ширина, см. | 50 |
| Вага | 15,2 |
| Країна виробництва | Туреччина |