|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Якість, функціональність та елегантність витяжки, конкурентоспроможної у всіх відносинах. Витяжка оснащена вбудованими світлодіодними лампами, які забезпечують достатнє освітлення робочої поверхні під час готування. Витяжка виготовлена з якісних матеріалів, що забезпечують їй довговічність і стійкість до корозії.
Витяжка кухонна Faber Value Pb X A60
В наявності
Артикул: 320.0557.539
6 299 грн
Характеристики
| Артикул | 320.0557.539 |
|---|---|
| Бренд | Faber |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 430 мгод |
| Потужність | 145 (двигуна) Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття нержавіюча сталь, скляний козирок |
| Ширина, см. | 60 |
| Габарити | 60 см |
| Вага | 8,4 |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар