|
17 732 грн
|
|
17 732 грн
|
платежі
по 8 866 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 732 грн
|
|
17 732 грн
|
платежі
по 8 866 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 305.0665.361 |
|---|---|
| Бренд | Franke |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 280 670 мгод |
| Потужність | 250 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х3 Вт |
| Особливості | інтенсивний режим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | LED підсвічування x 2 (S2000 4000K) |
| Ширина, см. | 70 |
| Глибина,см. | 29 |
| Габарити | 700 х 324 х 290 мм |
| Вага | 11,3 кг |
| Країна виробництва | Італія |