|
11 780 грн
|
|
11 780 грн
|
платежі
по 5 890 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 780 грн
|
|
11 780 грн
|
платежі
по 5 890 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 305.0729.553 |
|---|---|
| Бренд | Franke |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Вугільні фільтри |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 750 640 мгод 490 мгод 320 мгод |
| Потужність | 250 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | турборежим |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 66 63 дБ 57 дБ 51 дБ |
| Колір виробника | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | LED підсвічування x 2 (S2000 4000K) |
| Ширина, см. | 70 |
| Габарити | 700 мм |
| Вага | 10,6 |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 місяців |