|
17 628 грн
|
|
17 628 грн
|
платежі
по 8 814 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 628 грн
|
|
17 628 грн
|
платежі
по 8 814 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 330.0573.295 |
|---|---|
| Бренд | Franke |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 918 мгод |
| Потужність | 140 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | 2х28 Вт |
| Особливості | перехідник на повітропровід |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | E |
| Рівень шуму, дБ | 69 59 дб |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Ширина, см. | 90 |
| Глибина,см. | 17438 |
| Габарити | 9151172 х 898 х 385 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |