|
8 437 грн
|
|
8 437 грн
|
платежі
по 4 219 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 437 грн
|
|
8 437 грн
|
платежі
по 4 219 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 305.0599.544 |
|---|---|
| Бренд | Franke |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | Вбудована |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 580 мгод |
| Потужність | 125 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 2х1 Вт |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 56 70 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині, покриття алюміній, сталева передня панель |
| Ширина, см. | 70 |
| Габарити | 702 х 337 х 286 мм |
| Вага | 7,5 |
| Країна виробництва | Італія |