|
15 499 грн
|
|
15 499 грн
|
платежі
по 7 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 499 грн
|
|
15 499 грн
|
платежі
по 7 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | WHT 6 SYW |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 650 м3год |
| Потужність | 266 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | 2х3 Вт |
| Особливості | увімкнення витяжки на оптимальній швидкості OptiStart |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 8001040 х 598 х 455 мм |
| Вага | 16.7 кг |
| Країна виробництва | Польща |