|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Настінна камінна витяжка bWHT9SYBb. Датчик AdaptLight витяжки Gorenje Simplicity автоматично визначає, що ви перебуваєте перед плитою, і включає для вас підсвічування. brМиється металевий фільтр зі спеціальною поліуретановою піною вловлює більшу частину забруднень в повітрі. brpФункція bOptiStart bдозволяє швидко запустити роботу витяжки. Якщо відведення забрудненого повітря назовні неможливий, то витяжки Simplicity можна використовувати в режимі рециркуляції. Витяжка має сенсорне управління.brppbОсобливостіbpulliAntifinger захисне покриття від відбитків пальцівliliТип освітлення Світлодіодне освітленняliliКількість лампочок 2liliЗагальна потужність висвітлення 6 ВтliliМатеріал жирового фільтра Алюмінієвий фільтр, що миється, з поліуретановою піноюliliКількість двигунів 1liliЗворотній клапан 150 ммliul
Витяжка кухонна Gorenje WHT9SYB
В наявності
Артикул: WHT9SYB
22 399 грн
Характеристики
| Артикул | WHT9SYB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Камінна |
| Управління | Сенсорне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 650 макс. мгод |
| Потужність | 266 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 70 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | ефективність фільтрації жиру 75.1, відстань від варильної поверхні газової 65 см електричної 45 см |
| Ширина, см. | 90 |
| Глибина,см. | 46 |
| Габарити | 898 х 456 х 60 мм |
| Вага | 16,7 кг |
| Країна виробництва | Польща |
Новий відгук або коментар