|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pКухонна витяжка Palamos 2613700 поєднує сучасний дизайн та універсальне виконання у кольорах white, black, inox. Стильний дизайн моделі доповнює LED лампа у вигляді стрічки. Але й інші характеристики цієї моделі є досить цікавими.ppАлюмінієвий пятишаровий фільтр надійно захищає двигун від забруднення жиром і забезпечує надійну його роботу впродовж довгих років. Продуктивність 700 куб.м, а отже така витяжка легко впорається із задимленною кухнею площею до 25 кв.м. Ви можете обирати зпоміж трьох швидкісних режимів, щоб витяжка працювала інтенсивно, коли це потрібно, й економила ресурси, коли є така можливість.ppТип керування теж можна обирати, так, як це може бути сенсорне на панелі та за допомогою дистанційного керування пультом. Зворотний клапан турбується про те, щоб у ваш дім не потрапляло забруднене повітря.p
Витяжка кухонна GRANADO Palamos 2613-700 black (GCH586311)
В наявності
Артикул: GCH586311
6 990 грн
Характеристики
| Артикул | GCH586311 |
|---|---|
| Бренд | GRANADO |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 700 м3год |
| Потужність | 200 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | турборежим |
| Рівень шуму, дБ | 50 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 520 x 255 x 240 мм |
| Вага | 10 |
| Країна виробництва | Україна |
Новий відгук або коментар