|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pВбудована кухонна телескопічна витяжка bGRANADO Teldeb має чіткі лінії та оригінальний дизайн. Витяжка оснащена LED освітленням та має два режими з автовимиканням та без нього. А також три швидкісних режими потужності, включаючи Turbo, який врятує вашу кухню від диму щойно посмаженої рибки.ppСправжньою перевагою витяжки bGRANADO Teldeb є наявність зворотнього клапану, який захищає від задування в приміщення повітря з вентиляції та захист від шкідників, які можуть потрапляти в дім через отвір витяжки. А також пять шарів алюмінієвого жирового фільтру, що миється, отже чистоту зберігати ще легше. Алюмінієвий фільтр відрізняється довговічністю та практичністю, адже він ретельно фільтрує жир із повітря, тому внутрішні деталі кухонної витяжки захищені від кіптяви.p
Витяжка кухонна GRANADO Telde 603-1200 inox (GCH336477)
В наявності
Артикул: GCH336477
5 990 грн
Характеристики
| Артикул | GCH336477 |
|---|---|
| Бренд | GRANADO |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1200 м3год |
| Потужність | 200 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Є |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | зворотній клапан |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Колір виробника | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 596 x 244 мм |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Україна |
Новий відгук або коментар