|
4 989 грн
|
|
4 989 грн
|
платежі
по 2 495 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 989 грн
|
|
4 989 грн
|
платежі
по 2 495 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GCH26377 |
|---|---|
| Бренд | GRANADO |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У кухонну шафу |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 700 м3год |
| Потужність | 200 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Є |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | клас енергоефективності A |
| Рівень шуму, дБ | 62 дБ |
| Колір виробника | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 596 x 178 x 276450 мм |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Україна |