|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pВертикальна витяжка GRANADO Yunkos 16041200 запорука свіжого повітря на вашій кухні. Підключення до системи вентиляції дозволяє швидко вивести з приміщення неприємний запах і дим після приготування страв. Або ж можна укомплектувати витяжку абсорбуючим вугільним фільтром GRANADO GF1, щоб ефективно очистити повітря.ppПродуктивність 1200 куб.мгод ідеальна для приміщення до 40 кв.м. Таймер з автовимкненням і пульт керування роблять користування витяжкою максимально комфортним. Також у GRANADO Yunkos 16041200 передбачена LEDпідсвітка.ppПристінне кріплення дозволяє надійно розмістити витяжку в інтерєрі, оптимально використовуючи простір.brДизайн цієї моделі вартий захоплених поглядів Доступна у кольорах white, black та inox, GRANADO Yunkos 16041200 підкреслить вишуканий стиль вашого помешкання.nbspp
Витяжка кухонна GRANADO Yunkos 1604-1200 inox (GCH7436477)
Немає в наявності
Артикул: GCH7436477
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Артикул | GCH7436477 |
|---|---|
| Бренд | GRANADO |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 4 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1200 м3год |
| Потужність | 200 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Є |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція (містить гарантійний талон), монтажний комплект, кабель живлення з вилкою європейського зразка довжиною 1.2 м |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | ефективність фільтрації жиру 75.1, відстань від варильної поверхні газової 65 см електричної 45 см |
| Габарити | 360 x 790 x 360 мм |
| Вага | 10 |
| Країна виробництва | Україна |
Новий відгук або коментар