|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
bКупольна витяжка GVG 651 MWbb bвиготовлена у сталевому кольорі має ширину 60 см. Оснащена трьома рівнями швидкості керування, що забезпечують комфортне використання в різних ситуаціях. Вона також має якісний алюмінієвий фільтр, що ефективно утримує жир і бруд, а також підсвіткуLED. Двигун має достатню потужність для очищення повітря в кімнатах розміром1520 кв метрів.
Витяжка кухонна Grunhelm GVG 651 MW
В наявності
Артикул: GVG 651 MW
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Артикул | GVG 651 MW |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 950 м3год |
| Потужність | 190 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | зворотній клапан |
| Рівень шуму, дБ | 55 Дб |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 12.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар