|
2 934 грн
|
|
2 934 грн
|
платежі
по 1 467 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 934 грн
|
|
2 934 грн
|
платежі
по 1 467 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | SET WH A60 PB2T |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність | 700 м3год |
| Потужність | 65 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED телевізор |
| Особливості | 5шаровий захист мотору |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, зворотній клапан, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 61 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Габарити | 595 х 480 х 180 мм |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |