|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pКомпанія bInterline bпропонує побутову техніку ексклюзивної якості, оскільки її виробництво ведеться на лініях, сконструйованих з урахуванням останніх технологічних досягнень.ppУсі виробничі потужності відповідають вимогамpulliСтрогий, багатоступеневий контрольliliПередове технічне обладнанняliliВідповідність галузевим міжнародним стандартамliliЕкологічність виробництваliulpbВитяжка INTERLINE TEFFI BL A60GLPBb може очистити за годину 650 куб. м повітря. Крім того, модель має кнопкове керування й LEDпідсвітку.p
Витяжка кухонна Interline TEFFI BL A/60/GL/PB
В наявності
Артикул: TEFFI BL A/60/GL/PB
2 989 грн
Характеристики
| Артикул | TEFFI BL A60GLPB |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип | Похила |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 650 м3год |
| Потужність | 65 Вт |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | зворотній клапан |
| Рівень шуму, дБ | 62 дБ |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 595885 х 595 х 330 мм |
| Вага | 8.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар