|
4 639 грн
|
|
4 639 грн
|
платежі
по 2 320 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 639 грн
|
|
4 639 грн
|
платежі
по 2 320 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KBT 1000 LED 60 WH |
|---|---|
| Бренд | Jantar |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Управління | Механічне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 1000 м3год |
| Потужність | 100 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Лампи | LED 10W 5000K 220V |
| Особливості | зворотній клапан |
| Комплектація | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, шнур живлення з вилкою |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Клас енергоспоживання | B |
| Рівень шуму, дБ | 62 дБ |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | антиповоротний клапан, клас захисту від ураження електричним струмом I , керування жестами |
| Габарити | 610 х 510 х 230 мм |
| Вага | 5.7 кг |
| Країна виробництва | Україна |
| Гарантійний термін | 12 місяців |