|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Витяжка кухонна Jantar KBT 650 LED 60 IS
В наявності
Артикул: KBT 650 LED 60 IS
3 267 грн
Характеристики
| Артикул | KBT 650 LED 60 IS |
|---|---|
| Бренд | Jantar |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Настінне |
| Фільтри | Алюмінієвий та вугільний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режими | 3 |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність | 650 м3год |
| Потужність | 110 Вт |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | Відсутній |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Таймер | Відсутній |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | зворотній клапан |
| Рівень шуму, дБ | 59 Дб |
| Колір виробника | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 6501100 х 600 х 470 мм |
| Вага | 7 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар